LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Bērziņš labākais no latviešiem Pasaules kausa astotajā posmā

Sestdien, 23. janvārī Eberspacher Pasaules kausa astotā posma pirmā sacensību diena noslēdzās ar vīru sacensībām, kurās 32 vīru konkurencē par godalgām cīnījās arī trīs latvieši: Gints Bērziņš, Riks Kristens Rozītis un Artūrs Dārznieks.

2020. gada novembrī Insbrukas ledus trasē aizvadītajā Eberspacher Pasaules kausa pirmajā posmā labāko rezultātu pamatsacensībās uzrādīja Kristers Aparjods, izcīnot astoto vietu. Savukārt starp latviešiem, kas piedalījās šodienas sacensībās Artūrs Dārznieks divu braucienu summā izcīnīja 11. vietu.

Pirmajā braucienā labākais no latviešiem Gints Bērziņš, kurš finišēja 50.236 sekundēs un ierindojās desmitajā vietā. Rikam Kristenam Rozītim finiša laiks – 50.339 sekundes un 17. vieta, tulīt aiz viņa, 18. pozīcijā ar finiša laiku 50.342 sekundes – Artūrs Dārznieks.

Pirmā brauciena līderis ar finiša laiku 49.891 sekundes – Krievijas valstsvienības sportists Semjons Pavļičenko (Semen Pavlichenko), piekāpjoties par 0.061 sekundi, otrajā pozīcijā – titulētais vācietis Fēlikss Lohs (Felix Loch), bet trešais – Loha komandas biedrs Johannes Ludvigs (Johannes Ludwig) [+0.110].

Otrajā braucienā Gintam Bērziņam 11. ātrākais laiks un divu braucienu summā izcīnīta devītā vieta [+0.693]. Par divām vietām, 15. pozīcijā divu braucienu summā pakāpās Riks Kristens Rozītis [+0.977], bet tulīt aiz tautieša, 16. vietā – Artūrs Dārznieks.

Jaunu trases rekordu – 49.819 sekundes uzstādīja un izcīnīja uzvaru – vācietis Fēlikss Lohs (Felix Loch) [1:39.771], otrais – krievs Semjons Pavļičenko (Semen Pavlichenko) [0.006], savukārt bronzas medaļu ieguva – vācietis Johanness Ludvigs (Johannes Ludwig) [+0.216].

Svētdien, 24. janvārī Eberspacher Pasaules kausa posms turpināsies ar dāmu sacensībām, kurās startēs visas četras latvietes: Kendija Aparjode, Ulla Zirne, Elīna Ieva Vītola un Elīza Tīruma.

Latvijas Nacionālās kamaniņu sporta izlases startiem seko līdzi tiešraidē Helio un Shortcut kanālā Best4Sport TV.

Svētdiena, 24. janvāris

09.55 1. brauciens – Sievietes
11.20 2. brauciens – Sievietes
12.45 BMW Sprinta kauss – Vīri
13.30 BMW Sprinta kauss – Sievietes
14.05 BMW Sprinta kauss – Divvietīgās ekipāžas

Paldies mūsu atbalstītājiem!

Izglītības un zinātnes ministrijai, Latvijas Olimpiskajai komitejai, Latvijas Olimpiskajai vienībai, Latvijas Sporta federāciju padomei, GTS, TET televīzijai, Siguldas pašvaldībai, Rīgas Tehniskajai universitātei, Ervitex, Goodyear, CityBee, Capital, Peltors, GoPro Latvija, Skrīveru Saldumi, maiznīcai “Flora”, Vēl vairāk saules, Mangaļi, 66 North, Cryo -160, TVNET, EHR, Diena, SestDiena, Inbox.lv un žurnālam “Sports”.



Bērziņš labākais no latviešiem Pasaules kausa astotajā posmā
Bērziņš labākais no latviešiem Pasaules kausa astotajā posmā
Bērziņš labākais no latviešiem Pasaules kausa astotajā posmā
Bērziņš labākais no latviešiem Pasaules kausa astotajā posmā
Bērziņš labākais no latviešiem Pasaules kausa astotajā posmā
Bērziņš labākais no latviešiem Pasaules kausa astotajā posmā
Bērziņš labākais no latviešiem Pasaules kausa astotajā posmā
Bērziņš labākais no latviešiem Pasaules kausa astotajā posmā
Bērziņš labākais no latviešiem Pasaules kausa astotajā posmā
Bērziņš labākais no latviešiem Pasaules kausa astotajā posmā
Bērziņš labākais no latviešiem Pasaules kausa astotajā posmā
Bērziņš labākais no latviešiem Pasaules kausa astotajā posmā
Bērziņš labākais no latviešiem Pasaules kausa astotajā posmā
Clock 2021.01.23 Statistic 330
Atbalstītāji »

Visi atbalstītāji
Turpinot pārlūkot mājaslapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.    OK