LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Kristers Aparjods: "I lost everything what I could during the first run."

Šodien, 28.novembrī Siguldas Bobsleja un kamaniņu sporta trasē turpinās Pasaules kausa izcīņas 2.posma sacensības kamaniņu sportā.

Pirmie trasē devās 18 juniori. Otrais starta numurs tika Latvijas izlases līderim Kristeram Aparjodam, kurš pirmo braucienu veica 51.013 sekundē (9.vieta). Taču labākais no Latvijas atlētiem pirmajā braucienā bija Ralfs Bērziņš - 50.962 sekundes (8.vieta), kurš Aparjodu apsteidza par 51 sekundes tūkstošdaļu. Gunārs Bergs, uzrādot laiku 51.033 sekundes, pēc pirmā brauciena ierindojās vienu pozīciju aiz Aparjoda (10.vieta). Bet Robertam Milleram - 14.pozīcija. Par sacensību līderi izvirzījās Muller Jonas no Austrijas, kurš finišēja pēc 50.025 sekundēm.

Otrais brauciens ieviesa būtiskas izmaiņas. Latvijas izlases līderis krietni uzlabo savu sniegumu un braucienā finišē kā ātrākais braucējs – 50.155 sekundes. Divu braucienu summā uzrādot laiku 1 minūte 41.168 sekundes jaunajam atlētam ļāva kopvērtējumā krietni vien pakāpties uz augšu un PK izcīņas 2.posma kopvērtējumā izcīnīt 4.vietu. Ralfs Bērziņš divu braucienu summā uzrādīja laiku 1 minūte 41.973 sekundes un PK 2.posmā izcīnīja 10.vietu. Roberts Millers un Gunārs Bergs PK 2.posmā attiecīgi ierindojās 12.,14.vietā. Sacensību līderis Muller Jonas otrajā braucienā pieļāva kļūdas un finišēja tikai kā astotais ātrākais, kas kopvērtējumā ļāva ieņemt 2.vietu. Bet par sacensību uzvarētāju tika atzīts Krievijas sportists Danil Lebedev, kurš divu braucienu summā uzrādīja laiku 1minūte 40:988 sekundes.

Kristers Aparjods: ’’Pirmajā braucienā pazaudēju visu, ko vien varēja pazaudēt, un otrajā vairs nebija ko zaudēt. Bija jāiet uz pilnu banku. Prieks, ka vismaz otro braucienu nobraucu priekš sevis."