LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Anda Upite finishes 10th at the 2.Junior World Cup in Sigulda

Šodien, 27.novembrī Siguldas Bobsleja un kamaniņu sporta trasē notika Pasaules kausa 2.posma sacensības kamaniņu sportā “A” jaunietēm.

Latvijas komandā jaunietēm labākos rezultātus sasniedza Anda Upīte, kura divu braucienu kopsummā izcīnīja 10.vietu, Elīna Žurzdiņa 11.vietu, Elīna Vītola 12.vietu, savukārt Arina Cicjura un Sigita Bērziņa ierindojās attiecīgi 19. un 30.vietā.

Pasaules kausa 2.posmā “A” jaunietēm uzvarēja Kristina Šamova no Krievijas, kas par 0,115 sekundēm apsteidza savu tautieti Tatjanu Tčvetovu un par 0,143 sekundēm Lizu Mariju Volkeri no Vācijas.

Latvijas junioru izlases galvenais treneris Aivars Kalniņš komentējot meiteņu startu saka: “Ar meitenēm kā ar bitēm neko nevar zināt. Visām meitenēm startā vajadzēja pastrādāt labāk. Žēl, ka Sigita Bērziņa kļūdījās otrajā braucienā.”