LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Latvija PK noslēdz ar 4. vietu stafetē

Šīs sezonas noslēdzošajā, devītajā, Pasaules kausa posmā Sočos kamaniņu sportā Latvijas komanda izcīnījusi ceturto vietu 13 valstu konkurencē. Latvijas komandā startēja Elīza Tīruma, Inārs Kivlenieks un brāļu Andra un Jura Šicu ekipāža.

Latvijas komanda PK stafetē ceturto vietu izcīnījusi trešo reizi šīs sezonas sešās stafetes sacensībās. Vienā no šiem posmiem Latvija palika bez rezultāta, kas kopvērtējumā neļauj būt augstāk par septītā vietu.

Stafetē Sočos sīvā cīņā uzvarēja Vācijas komanda, kurā startēja Tatjana Hifnere, Andijs Langenhāns un Tobias Vendls/Tobiass Arlts, otrajā vietā mājinieki krievi ar Tatjanu Ivanovu, Albertu Demčenko un Vladislavu Južakovu/Vladimiru Mahnutinu ierindā, bet bronzas medaļas kanādiešiem Aleksai Gohai, Semam Ednijam un Tristana Valkera/Džastina Snita ekipāžai.

Kā ziņots, PK sacensībās Sočos vairāki Latvijas sportisti sasniedza sezonas vai karjeras labākos rezultātus. Brāļi Šici divniekos izcīnīja pirmās medaļas sezonā, ierindojoties trešajā vietā, Mārtiņš Rubenis ieņēma 5.vietu kungu konkurencē, savukārt Ulla Zirne karjeras otrajās PK sacīkstēs izcīnīja 13. vietu.

Elīza Tīruma Sočos ieņēma 8. vietu, Oskars Gudramovičs ar Pēteri Kalniņu izcīnīja 14. vietu, savukārt kungu konkurencē Inārs Kivlenieks bija 13., bet Kristaps Mauriņš 20. vietā.