LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Latvijai bronza Viessmann Komandu stafetes 3. Pasaules kausa posmā

Svētdien, 15. janvārī, Siguldas Bobsleja un kamaniņu trasē septiņu sacensību garā programma noslēdzās ar 3. Viessmann Komandu stafetes Pasaules kausa posmu kopā ar BMW.

Uzvaru izcīnīja Krievijas komanda - Tatjana Ivanova, Semjons Pavličenko, Vladislavs Južakovs/Jurijs Prohorovs –, kas finišu sasniedza pēc divām minūtēm un 13,178 sekundēm, otrajā vietā Vācijas komanda Natālija Geisenbergere, Fēlikss Lohs, Toni Eggerts/Saša Benekens, kas atpalika tikai 0,017 sekundes, savukārt trešo vietu trīspadsmit komandu konkurencē izcīnīja Latvijas komanda Elīza Cauce, Inārs Kivlenieks, Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš, kas uzvarētājiem zaudēja 0,418 sekundes. Komandu stafete gan pašiem sportistiem, gan skatītājiem nu jau ir kļuvis par lielisku saldo ēdienu šajā sporta veidā, un arī sportisti pēc finiša atzina, ka braucieni visiem sanāca ļoti labi. E. Cauce komentē, ka “diezgan pārdomāju savus vakardienas braucienus un šodien varēju visu izdarīt.” Paldies skatītājiem, līdzjutējiem, visiem atbalstītājiem, Arī Pēteris Kalniņš atzīst, ka “mums šī nedēļas nogale ir ļoti izdevusies, esam priecīgi, un cerams, ka skatītāji arī. Skatītajus varēja dzirdēt visā trasē, latvieši ir paši labākie!”

Šis sezonas Viessmann Pasaules kausa izcīņā sekos neliela pauze, jo jau pēc divām nedēļām Austrijas pilsētā Insbrukā gaidāmi sezonas svarīgākie starti – Pasaules Čempionāts, uz kuru arī Latvijas Nacionālā izlase dosies pilnā sastāvā.