LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Šiciem TOP6 BMW Sprinta kausā Vistlerā

Sestdien Vistlerā, Kanādā ar divvietīgo ekipāžu sacensībām un BMW Sprinta kausu noslēdzās trešais Viessmann Pasaules kausa posms kamaniņu sportā. Oskaram Gudramovičam/Pēterim Kalniņam labākais starts un 10. vieta divvietīgo ekipāžu konkurencē, savukārt sprintā brāļiem Andrim un Jurim Šiciem augstā sestā vieta.

Divvietīgo ekipāžu sacensībās Latvijas sportisti startēja bez ļoti lielām kļūdām, taču labāko sešiniekam pietuvoties šoreiz neizdevās. Gudramovičs/Kalniņš abos braucienos uzrādīja 11. labāko laiku, kas summā ļāva ielauzties labāko desmitniekā. O. Gudramovičs pirmajā braucienā mazliet satraumējās, kas liedza uzrādīt labāku startu un arī sniegumu trasē otrajā braucienā. Uzvarētājiem vāciešiem Toni Egertam/Sašam Benekenam mūsējie piekāpās par 0.560 sekundēm divu braucienu summā. Sudrabs citai Vācijas ekipāžai Tobiasam Vendlam/Tobiasam Arltam, bet bronza krieviem Vsevolodam Kaškinam/Konstantīnam Koršunovam.

Brāļiem Šiciem salīdzinoši neveiksmīgs izvērtās pirmais brauciens, kur tika pieļauta neliela kļūda startā un finišā 16. rezultāts. Otrajā braucienā sportisti savu trases laiku uzlaboja par divarpus sekundes desmitdaļām un ieņēma 8. vietu braucienā, kas summā ļāva pakāpties uz 12. vietu. Kristenam Putinam/Imantam Marcinkēvičam arī kļūdas pirmajā braucienā liedza pakāpties augstāk par 20. vietu, taču ar 14. vietu otrajā braucienā izdevās divu braucienu summā nodrošināt 17. vietu.

Sacensības noslēdzās BMW Sprinta kausa otro posmu, kur brāļi Šici uzvarai Leikplesidā, ASV pirms divām nedēļām pievienoja sesto vietu Vistleras trasē. Sprinta sacensībās trijnieks nemainīgs pēc pamatsacensību rezultātiem, taču otro un trešo vietu no uzvaras šķīra vien attiecīgi trīs un četras sekundes tūkstošdaļas. Brāļiem Šiciem līdz zeltam šoreiz pietrūka 0.077 sekundes. Vairāk kā desmitdaļu uzvarētājiem zaudēja Gudramovičs/Kalniņš, kuriem 9. vieta. Dāmu sprinta sacensībās 10. vieta Kendijai Aparjodei un 12. vieta Elīzai Caucei, bet starp vīriem 11. vietā Inārs Kivlenieks un 12. vietā Kristers Aparjods.

Viessmann Pasaules kausa ceturtais posms pēc gandrīz mēneša, 11. un 12. janvārī, norisināsie Altenbergas trasē Vācijā, taču īsi pirms jaunā gada, 27. un 28. decembrī, mūsu sportistus redzēsim “Latvijas kausa” izcīņā Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē.

Clock 2019.12.15 Statistic 1482
Supporters »

All supporters
By continuing homepage browsing you accept this page cookies.    OK